בניס טכנולוגיות

Fotolia_38368020_Subscription_XXL

בניס טכנולוגיות החלה את דרכה בשנת 2004 באספקת מגוון שירותים מתקדמים בתחום האינטרנט. מבין השרותים ניתן למנות הקמת אתרים, פורומים, פורטלים, מערכות ניהול תוכן, חנויות וירטואליות ועוד כיום אנו משווקים מוצרי מחשב, מחשבים ניידים, מחשבים נייחים, מסכים, חלקי מחשב, מדפסות, רמקולים, אוזניות, מצלמות אינטרנט, מצלמות דיגיטליות, מצלמות וידאו ותוכנות.

בין לקוחותינו: לקוחות פרטיים, עסקיים, ארגונים גדולים, מוסדות חינוך, מוסדות בריאות וארגוני בטחון והצלה. אנו עושים שימוש בציוד של החברות המובילות והמתקדמות בתחומן על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, מתוך רמת אמינות עליונה ביותר. החזון של בניס טכנולוגיות מיום היווסדה הוא הצגה של רמת איכות גבוהה במיוחד ומתן שירות מסור וקפדני לכל לקוח ולקוח. אנו בבניס טכנולוגיות מודעים לצרכים המשתנים של לקוחותינו ונערכים להתאים את ההיצע כל העת.

אם אתם מחפשים דגם או מוצר מסויים ולא מצאתם אותו בחנות שלנו, צרו איתנו קשר ואנו נעשה את הכל על מנת שתהיו מרוצים. בניס טכנולוגיות מתגייסת למען הסיוע בתחומי הקהילה השונים, ומעניקה מעת לעת חסויות לארגונים ועמותות העוסקים בתחום הרפואה הדחופה בישראל, שירותי הרווחה והסיעוד, וקהילת המתנדבים למען הקהילה. מובן, כי לקוחות החברה הינם שותפים מלאים וישירים, למעורבות חברתית זו.

כתוב חוות דעת / המלצה על בניס טכנולוגיות