מגיוור מחשבים

Fotolia_38155827_Subscription_XXL

שרת לעסק במינימום מחיר net-linux חברת נט לינוקס היא חברת מחשבים יצירתית וחדשנית הפועלת בקרב מוסדות ועסקים. המספקים מעטפת שרותים ייחודית הכוללת: ייעוץ, הקמה, הדרכה ואחזקה של מערכות הרשת שהתמחותה בהתקנת שרתים מוזלים. שחזור נתונים – מקצוענים,שחזור תמונות,קבצים,נתוני דואר. המוטו שלנו יעוד העסק הוא להכניס כסף ולא להוציא ! בשנים האחרונות המחשוב הפך לחלק חיוני בהצלחת העסק הבעיה שהעליות אחזקה ושדרוג גוזלות חלק נכבד מהתקציב לנו יש את הפתרון לאחר שנים של ניסיון להמעיט בעלויות אלה למינימום הנדרש ללא ויתור על הביצועים והאמינות המערכות.

ייחודיות חברתנו בהתקנת שרת עבור עסקים שתחנות העבודה שלהם מבוסס מערכת הפעלה windows המערכות שלנו חוסכות בחומרה ברישוי. ניתן לחסוך גם בסדרי גודל של60% מהעליות הצפויות. בעל עסק יש לך מחשבים ישנים שרת ישן זקוק לשדרוג עצור צור קשר ותופתע חשוב בעל עסק אתה לא מחליף את התוכנות הקיימות בעסק אלה רק משדרג את ביצועים שירותים נוספים שדרוג שרתי ישנים כגון NT4 ,נובל בשרת לינוקס והתאמת התחנות לעבוד מול שרת הלינוקס לדוגמא: תחנות לקוח DOS/95 ישנות יותאמו להמשך עבודה ללא צורך בשדרוג. מתקדם הקמת שרתי דואר מתקדמים תומכים סלולר התקנת אתרים מורכבים הכוללים דפים דינאמיים PHP עם גישה לבסיס נתונים mysql. התקנת מערכות הגנה לגלישה באינטרנט.

חסימה וסינון ומעקב אתרים בגלישה באינטרנט.דוח יומי גלישה שהתחנות בעסק יומנים משותפים ברשת מעקב אחר תחנות ברשת אנטי ריגול או איתור בקשות קבצים ברשת (רדיוס) שרות 24 שעות.

כתוב חוות דעת / המלצה על מגיוור מחשבים