קירור צביקה

Fotolia_54826581_Subscription_XXL

תיקון מקררים ומקפאים טכנאי מוסמך מחברת אמקור ביקור בדיקה חינם ואחריות שנתיים 20 שנות ניסיון נותן פיתרון מידי לכל תקלה ומגיע עם כל החלפים הדרושים חלפים מקורים כולל כרטיסים דיגיטלים שרות מהיר אמין ומיקצועי 24 שעות לא בשבת

כתוב חוות דעת / המלצה על קירור צביקה

חוות דעת/המלצות על קירור צביקה

  • עוזי דהאן


   היתה לנו בעיה של הצטברות מים מתחת לתא הירקות ,פנינו לצביקה המוכר מיצאתה צדיק תאמנו יום וצביקה הגיע בדיוק בזמן שסיכמנו הוא איתר את התקלה אמר את המחיר שלדעתי סביר והוגן נתן תעודת אחריות לתיקון ממליץ בחום

  • זיק אמיתי


   ממליץ בחום לא לפנות לטכנאי זה. לאחר שהבטיח לי חלק שיגיע לפני כניסת השבת,
   פשוט 10דק' לפני ההגעה כשביקש שאני יוציא את כל תכולת המקרר,
   הואיל בטובו להתקשר ולומר שהייתה לו תאונה.
   יש לי שני תינוקות בבית ,כל האוכל התקלקל.
   החלטתי לקנות מקרר חדש והתקשרתי לומר לצביקה שזה לא בסדר ההתנהלות הזו.
   הוא כל השיחה עצר אותי ואמר לי שזה לא מענין אותו אין לו זמן לדבר איתי ובשביל שיחת טלפון ובדיקה לא שווה לו לבזבז את הזמן,ממש במילים אלא, כמו כולם הסתנוורתי מה"יצאת צדיק" אבל שלא תתעסקו איתו הוא מתנהל לא במקצועיות בחוסר נימוס וחוסר אמינות.

  • שי


   פניתי לצביקה קירור בעקבות המלצת התוכנית "יצאת צדיק", להפתעתי הרבה, הטכנאי שהגיע מטעמו של צביקה קירור (לירן), היה לא מקצועי וגבה מחיר מופקע לכל הדעות!
   המקרר שלי הפסיק לעבוד, טכנאי מטעמו הגיע והחליט שצריך למלא גז ולהחליף ברז גז, תיקון אשר עולה גג 350 ש"ח. הטכנאי גבה ממני סך של 450 ש"ח. מילא הבעיה הייתה נפתרת, אבל עוד באותו היום המקרר חזר לסורו והפסיק לעבוד. כשפניתי אליו בבקשה שיחזור לתקן את המקרר, הוא טען שצריך להחליף חלק נוסף ודרש עוד 300 שקל. השירות היה לא מקצועי, ולא הגון בלשון המעטה וחבל.