קליק פיקס מחשבים

Fotolia_55274849_Subscription_XL

המחשב הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו ואנו בקליק פיקס מבינים זאת. מטרתנו היא לשרת ולתמוך בלקוחות פרטיים   ועסקיים מאזור השרון ולתת את השרות הטוב והמהיר ביותר.  

קליק פיקס מעבדת מחשבים המספקת את כל הדרוש לכך שתוכלו להמשיך ליהנות מהמחשב האישי שלכם בבית או בעסק   באמצעות שרות אדיב, במינימום זמן השבתה ובמחירים הוגנים.  

קליק פיקס מעסיקה אנשי מקצוע איכותיים בעלי תודעת שירות גבוהה ובניהול של איש מחשבים בעל ניסיון מקצועי של למעלה   מ-20 שנה.   בקליק פיקס תוכלו להזמין טכנאי לייעוץ והדרכה, לרכוש מחשב וציוד היקפי, להנות משרותי מעבדה מתקדמים כולל שרות מיוחד   של תיקון המחשב באמצעות שליטה מרחוק על ידי טכנאי מוסמך מבלי לצאת מהבית.   לקליק פיקס מוקד שרות הפועל בין השעות 8:00-21:00 ומאפשר הזמנת טכנאי לבדיקת המחשב, תמיכה טלפונית ללא   תשלום ושרות VIP לעסקים ולחברות עם מענה מהיר במיוחד לטיפול בתקלות.   הטכנאים שלנו מצוידים בכלים המתקדמים ביותר לטיפול בתקלות באתר הלקוח במהירות ומבלי לקחת את   המחשב למעבדה.  

אנו מאמינים בלתת שרות אדיב ואמין ולשמור אותך כלקוח מרוצה! המחשב הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו ואנו בקליק פיקס מבינים זאת. מטרתנו היא לשרת ולתמוך בלקוחות פרטיים ועסקיים מאזור השרון ולתת את השרות הטוב והמהיר ביותר. קליק פיקס מעבדת מחשבים המספקת את כל הדרוש לכך שתוכלו להמשיך ליהנות מהמחשב האישי שלכם בבית או בעסק באמצעות שרות אדיב, במינימום זמן השבתה ובמחירים הוגנים. קליק פיקס מעסיקה אנשי מקצוע איכותיים בעלי תודעת שירות גבוהה ובניהול של איש מחשבים בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

בקליק פיקס תוכלו להזמין טכנאי לייעוץ והדרכה, לרכוש מחשב וציוד היקפי, להנות משרותי מעבדה מתקדמים כולל שרות מיוחד של תיקון המחשב באמצעות שליטה מרחוק על ידי טכנאי מוסמך מבלי לצאת מהבית. לקליק פיקס מוקד שרות הפועל בין השעות 8:00-21:00 ומאפשר הזמנת טכנאי לבדיקת המחשב, תמיכה טלפונית ללא תשלום ושרות VIP לעסקים ולחברות עם מענה מהיר במיוחד לטיפול בתקלות. הטכנאים שלנו מצוידים בכלים המתקדמים ביותר לטיפול בתקלות באתר הלקוח במהירות ומבלי לקחת את המחשב למעבדה. אנו מאמינים בלתת שרות אדיב ואמין ולשמור אותך כלקוח מרוצה!

כתוב חוות דעת / המלצה על קליק פיקס מחשבים