תיקון מקרר קינג

מקררים

יש בבעלותך מקרר של חברת קינג? זקוק לשירותי תיקון מקרר קינג? כאן בפורטל טכנאי בקליק תמצא את מיטב אנשי המקצוע המתמחים במקררי קינג במרחק הקלקה על העכבר!

תיקון מקרר קינג – תקלות מקררים נפוצות

אם יש בבעלותך מקרר של חברת קינג, סביר מאוד להניח כי במרבית הזמן אתה נהנה ממוצר איכותי, עמיד ואמין. אולם, כבכל מכשיר חשמלי אחר, גם המקרר הביתי החזק ביותר עשוי לסבול מתקלות כאלה או אחרות במרוצת השנים. אך בעוד שישנן תקלות פשוטות וזולות לתיקון באופן יחסי, ישנן תקלות אחרות, אשר עלותן הממוצעת אינה מצדיקה את תיקונן ועל כן כדאי לשקול לרכוש מקרר חדש.

בין התקלות השכיחות והזולות לתיקון ניתן למנות:

  • בריחת גז – היות והמקרר הביתי זקוק לאספקה שוטפת של גז קירור על מנת לבצע את עבודתו כראוי, חוסר גז משפיע רבות על תפקודו השוטף. העלות הממוצעת של מילוי גז מקררים עומדת על כ-250 ₪, אך במידה ומדובר בתקלה החוזרת על עצמה יש לשקול את החלפת המקרר.
  • הצטברות קרח – תקלת מקררים נפוצה נוספת הינה הצטברות של קרח במקפיא או במקרר. לרוב, מדובר בתקלה במנגנון ההפשרה אשר עלותה מסתכמת ב-300 ₪ כולל שעת העבודה של הטכנאי.
  • גומיות פגומות – סיבה נפוצה נוספת אשר בגינה המקרר הביתי אינו שומר על טמפרטורה רצויה הינה גומיות אטימה שחוקות, המונעות מדלת המקרר להיסגר כראוי.
  • נזילת מים – נזילת מים מהמקרר נחשבת אף היא לתקלה נפוצה החוזרת על עצמה בבתי אב רבים. פעמים רבות מדובר בסתימה קלה בצינור המים הניתנת לתיקון פשוט יחסית.

תיקון מקרר קינג – כיצד לבחור טכנאי מקררים אמין ומקצועי

על מנת להוסיף וליהנות ממקרר תקין ועמיד לאורך שנים, יש להקפיד ולפנות אך ורק אל טכנאי מקררים מוסמך ומיומן, אשר עבר הכשרה נאותה בתחום. לכן, יש לבקש מהטכנאי להציג תעודת הסמכה מקצועית, לצד המלצות מצד קהל לקוחות מרוצה. בנוסף, יש לבקש מהטכנאי הצעת מחיר מפורטת ותעודת אחריות מקיפה.

מחפש טכנאי מקצועי ומומלץ בתחום תיקון מקרר קינג באזור מגוריך? מלא עכשיו את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו בפורטל טכנאי בקליק נפנה אליך את טובי הטכנאים ללא עלות וללא התחייבות!