פרמוט מחשב

תיקון מחשב

חיים לא קלים עוברים על המחשבים האישיים שלנו. לא אנחנו היינו נאלצים לעבוד כמוהם, רוב הסיכויים שהיינו נשברים תוך שבוע. למרות זאת, הם מצליחים לעמוד בעומסים שאנחנו מפעילים עליהם, להמשיך ולעבוד שעות על גבי שעות, לעסוק באינספור פעילויות במקביל, להיות חשופים לתנאי אקלים שונים, לספק שירות למספר משתמשים בו זמנית, להתחמם ולהתקרר ולהריץ מספר תוכנות במקביל ובקיצור… לעבוד קשה. כל זאת בלי להגיד מילה על פרמוט מחשב.

כל מחשב נשבר יום אחד

אי לכך אין זה פלא שעם הזמן גם המחשב המתקדם והמודרני ביותר מתחיל לזייף, לעשות בעיות, להאט ולעשות לנו חיים קשים. האמת היא שאנחנו יכולים להאט את התהליך על ידי סידור תכוף של התיקיות, שמירה על אנטי וירוס עדכני, הקצאת משאבים נכונה ועוד ועוד פעולות שנועדו להגן על המחשב שלנו, אבל אף פעם אין לנו סבלנות לסדר את שולחן העבודה ואיפשהו בראש שלנו אנחנו חושבים ששטח האחסון של המחשב שלנו הוא אינסופי ולכן אנחנו ממשיכים להעמיס עליו עוד ועוד ועוד.

פרמוט מחשב

עד שיום אחד מגיע הזמן ואנחנו כבר לא מסוגלים לעבוד עליו יותר. משהו קרה, המחשב אותת לנו שהגיע הזמן – דרוש בדחיפות פרמוט. מדובר על פעולה לא מורכבת במיוחד בה עושים ניקיון כללי במערכת. לפני הפרמוט יש לדאוג לשמור את כל הקבצים שחשובים לנו כיוון שבפעולת הפרמוט מוחקים את כל הזיכרונות מהמחשב ומתחילים מחדש. זה אומר שחלק מהתהליך הוא התקנה מחודשת של כל התוכנות שהיו על המחשב. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שהפעולה הזו תתבצע בידיהם של חובבנים.

פורטל טכנאי בקליק והקץ לדאגות

פורטל טכנאי בקליק הוא אתר מיוחד שמטרתו היא קישור בין אנשי מקצוע מהשורה הראשונה לבין בעלי מחשבים. בדיוק כמו שלא תפקיר את הבריאות שלך בידי חובבנים, כך ודאי תימנע מלהפקיר את המחשב שלך בידי חאפרים וכאלה – לא חסרים בתחום לצערנו. במידה ואתה מרגיש שהמחשב שלך זקוק לפרמוט, השאר את הפרטים שלך בפורטל טכנאי בקליק ואנחנו נדאג שאיש מקצוע אמין והגון שפועל בסביבת אזור המגורים שלך יחזור אליך תוך זמן קצר ויערוך עבורך פרמוט מחשב איכותי ומקצועי.