החלפת מסך למחשב נייד

מחשבים ניידים

הגיע זמנה של החלפת מסך למחשב נייד?

בעבר, מחשב נייד היה סמל סטטוס ורק בודדים הרשו לעצמם לרכוש אותו. אך היום, בכל פינה ובכל בית קפה ניתן לראות אנשים ישובים כשעל ברכיהם לפטופ קומפקטי, צבעוני וחמוד. ועדיין, מחשבים ניידים הם יקרים למדי ויש לטפל בהם בעדינות יתרה כשהם מתקלקלים. זקוק לבצע החלפת מסך למחשב נייד? כדאי לך למצוא טכנאי מחשבים מנוסה!

איך נעשית החלפת מסך למחשב נייד?

היתרון הגדול בכל מה שקשור במחשבים הוא שהמבנה שלהם זהה ברוב המקרים. לכן טכנאים שיש להם ניסיון רב לא אמורים להתקל בבעיות ותקלות שיפתיעו אותן, וידעו להתמודד איתן בקלות.

ראשית יש לכבות את המחשב הנייד ולשחרר את הברגים שמחברים את המסך למחשב עצמו בעדינות. לאחר מכן יש לחלץ את המסך מן המסגרת בתוכה הוא נמצא ולנתק את החוטים שמחוברים למסך לאט ובזהירות. לאחר שהסרנו את המסך הישן נוכל לחבר את החדש בדיוק באותה הדרך ולהפעיל שנית את המחשב כדי לוודא שהמסך פועל.

כשמחליפים את המסך של המחשב הנייד יש לזכור לשים במקומו רק את המסך שיתאים לסוג המחשב וללוח האם שלו. מסכים לא נכונים עלולים להגרום למחשב נזק בלתי הפיך לעיתים.

למה עדיף להזמין טכנאי לביצוע המשימה?

אם יש לך ידע וניסיון בהרכבה ופירוק של מחשבים, תוכל לנסות להחליף את המסך בעצמך. אך קח בחשבון שבעוד הטכנאי מעניק לך אחריות על הפעולה ומוודא בכל שלב בדרך שהעבודה נעשית באופן מקצועי ולא חובבני, אתה עשוי להזיק למחשב הנייד שלך, ועל כך לא תקבל אחריות ולא תזכה במחשב התקין שלך מחדש.

עם זאת, חשוב לציין שלא כל טכנאי יבצע עבודה אמינה ויסודית ויתן לך אחריות עליה, יגיע בזמן ויהיה פנוי עבורך גם ביום וגם בלילה, ובנוסף גם יתן לך הצעת מחיר משתלמת. כדי למצוא טכנאי שכזה, יש לעשות הרבה בירורים, טלפונים והשוואות, ורק לאחר מכן לבחור את הטוב ביותר.

המחשב חשוב לך? אל תהסס למצוא טכנאי מחשבים!

השאר כאן בפורטל טכנאי בקליק כמה פרטים ונחזור אליך עם מגוון של הצעות מחיר אטרקטיביות מטכנאי מחשבים מובילים עד היום ובחינם לחלוטין!