התקנת מערכת הפעלה

התקנת מערכת הפעלה

מערכת הפעלה לא עולה ואתה חסר אונים? קבל עזרה!

מחשב לא מסוגל לתפקד ללא מערכת הפעלה. המערכת היא זו שמאפשרת למשתמש לבצע פעולות, לתפעל תוכנות במחשב וכדומה, והאמת היא שכמעט בכל מערכת ייתכנו בעיות בשלב כזה או אחר. רוצה לדעת מהם הסימנים המוקדמים שעשויים להציל את מערכת ההפעלה שלך? צריך לבצע התקנת מערכת הפעלה אבל לא יודע מהם בדיוק הצעדים? קבל עכשיו הצעות מחיר מטכנאים מובילים!

למה מערכת הפעלה לא עולה?

ברוב המקרים, תקלות במערכת ההפעלה נגרמות בשל וירוסים שחדרו למחשב דרך אתרים מפוקפקים שאולי גלשנו אליהם מבלי שהאנטיוירוס הצליח למנוע אותם.

אנשים רבים שנוהגים לעשות שימוש במחשב באופן יום יומי כלל אינם מודעים להתראות שמערכת ההפעלה עצמה מציגה בפניהם כדי שיבצעו את התיקונים הדרושים בזמן ולפני שהיא תקרוס לחלוטין או שיהיה צורך לעשות שחזור מערכת הפעלה.

אחד הסימנים השכיחים היא הודעת שגיאה בעת הפעלת מחשב. אם למשל אתה נדרש להקליק על כפתור כלשהו לצורך המשך ההפעלה, כנראה שמשהו במערכת לקוי.

כך תבצע שחזור מערכת הפעלה

שחזור מערכת הפעלה יתבצע בעיקר כאשר נעשו שינויים כלשהם בקבצי המחשב ומעוניינים להשיב את מערכת ההפעלה למצב הקודם שלה. למעשה, ניתן להגדיר את התאריך המדוייק אליו היינו רוצים לחזור ולהשיב את המצב לקדמותו כאילו כלום לא קרה.

עם זאת, חשוב לציין שלא תמיד ניתן לבצע שיחזור ובמיוחד לא כאשר לא עושים גיבויים למידע באופן תדיר. לכן, כדי להיות מסוגל לשחזר, עליך לוודא כי אתה מגבה מידע בצורה עיקבית כדי שתוכל לשוב אל כל נקודה בזמן.

לא יודע לעשות התקנת מערכת הפעלה לבד? אתה לא חייב!

לא כל מי שרק משתמש בוורד או גולש באינטרנט צריך להיות מומחה במחשבים ולדעת איך עושים התקנת מערכת הפעלה, שיחזור קבצים וכו'. הרי לא לשם כך למדו טכנאי המחשבים?

מצא עוד היום טכנאי לתיקון כל התקלות במחשב כשנראה כי מערכת הפעלה לא עולה, עבור התקנת תוכנות, מחיקת וירוסים, עריכת גיבויים וכדומה באמצעות פורטל טכנאי בקליק! מלא את הטופס ותהנה ממחירים יוצאי דופן ללא כל מאמץ, התחייבות או תשלום מצדך.