מזגן טורנדו אינוורטר

מזגן טורנדו אינוורטר

לפני שאתה מחליט איזה דגם תקנה, אם חשוב לך לרכוש מוצר חדשני, מתקדם וחסכוני, כדאי שתשמע על אופן פעולתם של מזגנים בטכנולוגיית האינוורטר, מהי? כיצד היא עובדת? מה יתרונותיה? מי מהחברות משווקות דגמים בטכנולוגיה זו?

את כל המידע הנחוץ לך על מיזוג תוכל לקבל על ידי הרשמה באתר, נציגי השירות של הפורטל שלנו יספקו לך מענה על כל שאלה ושאלה הנוגעת לפתרונות מיזוג אוויר, ליבואני, ספקי וטכנאי מזגנים.

חברת טורנדו

טורנדו היא חברה המתמחה במיזוג אוויר, היא קיימת מאז 1989 ועוסקת בייצור עצמאי (לעומת יבוא מוצרים מרחבי העולם) של מזגנים. כיום טורנדו מייצרת ומשווקת יותר ממאה דגמים, באיכות וסטנדרטים גבוהים במיוחד לחנויות ורשתות בארץ ובעולם כולו.

לטורנדו מגוון רחב של דגמים – מיני מרכזיים, עיליים, מפוצלים עיליים, מערכות מולטי ומזגני אינוורטר, המוצרים מגיעים במבחר עיצובים, גדלים ותפוקות וקהל היעד שלה מורכב מלקוחות מהמגזר הפרטי, המסחרי והמוסדי כאחד.

מזגן טורנדו אינוורטר

זהו מזגן המאפשר לך לשלוט בתפוקה ובצריכת האנרגיה עקב כך שהוא עושה שימוש בזרם ישר (במקום זרם חילופין), בדגם אינוורטר בניגוד לדגמים אחרים ניתן לווסת את ההספק החשמלי, המנוע הוא מנוע חכם המשנה את תפוקתו בהתאם לתנאי החדר ולצרכיו. טכנאי מזגן מתים עליו, גם אתה תתאהב.

מעוניין להתוודע כמו שצריך אל יתרונותיו של מזגן טורנדו אינוורטר ולקבל את כל האינפורמציה הרלוונטית בצורה מסודרת? להבין כראוי עד כמה הוא מוצלח וחסכוני? פורטל טכנאי בקליק לשירותך בכל עת שתבחר, מילוי טופס קצר ללא תשלום והפרטים בדרכם אליך.

אז לפני שאתה מגיע להחלטה, בטרם תבחר אל תוותר על הכרות עם מזגן טורנדו אינוורטר.