חסכוני, ירוק וייחודי – מזגן פוגיטסו

חסכוני, ירוק וייחודי - מזגן פוגיטסו

מזגן פוגיטסו – כזה מזגן עוד לא ראית

פוגיטסו מייצגת דור חדש של מזגנים הכוללים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. מזגן פוגיטסו שם דגש על חיסכון בחשמל, שמירה על איכות הסביבה ונוחות שימוש מרבית. את היחידה ניתן להרכיב בבית במספר דרכים שונות בהתאם לבקשת הלקוח ולצרכיו.

מה מבליט והופך אותו למערכת אקלים מושלמת?

העולה החדש שמיובא מיפן נחל הצלחה רבה בארץ, ולא בכדי. מערכת הבקרה של היא אחת האמינות שקיימות היום, והיא מווסתת את פעולת המזגן כל העת בהתאם לטמפרטורה בחדר ולטמפרטורה שהוגדרה על ידי המשתמש. כמו כן, הוא מצליח לקרר או לחמם גם בתנאים הקיצוניים ביותר של מזג האוויר.

המזגן עושה שימוש במערכת VRF החסכונית והחכמה (חיסכון של עד 40% בהשוואה למערכות אחרות) ומופעל על ידי גז ירוק (R410). עם פוגיטסו לא רק שחשבון החשמל שלך יצטמצם בצורה משמעותית, תוכל גם לשמור על איכות הסביבה.

אי אפשר לא להזכיר את מערכת השליטה המצוינת והשקטה של המזגן – לך תהיה שליטה מלאה על הטמפרטורה בחדר, עם דיוק של עד חצי מעלה. המערכת תוכננה להיות נוחה גם למשתמש המאותגר טכנולוגית, והינה פשוטה מאוד לשימוש.

רוצה גם אתה מזגן של פוגיטסו בביתך?

מדובר על אחת החברות הנמכרות והפופולאריות ביותר היום בישראל. העיצוב הקפדני, ההתאמה לצורכי הלקוח והאמינות הרבה של המוצר הם רק חלק מהתכונות הנפלאות של מוצר זה. טכנאי מזגנים נהנים לטפל ולהתקין את המזגן המדהים הזה. לכן, זה מובן אם גם אתה מעוניין באחד כזה בבית או במשרד.

הכל עניין של שירות

הפורטל שלנו זה המקום המושלם עבור אלה שזקוקים למזגן חדש. כאן תוכלו לחסוך זמן יקר וכסף בעזרת פעולה פשוטה אחת – השארת פרטים בטופס הקצר שבתחתית העמוד.

אחרי שתשלח את הטופס, חברות מובילות יצרו עימך קשר עם המידע הרלוונטי למוצר שחיפשת. תוכל לבחור את החברה הטובה ביותר שמספקת את השירות במחיר המשתלם ביותר, וכל זאת לגמרי בחינם וללא כל התחייבות. אז למה אתה מחכה?