מזגן קטן ומעוצב או מערכת מיזוג גדולה?

מזגן קטן ומעוצב או מערכת מיזוג גדולה?

אין בכלל ויכוח על העובדה שבישראל לכולנו חייב להיות לפחות מזגן אחד בבית. מה לעשות, הקיץ שנמשך כאן כמה חודשים ארוכים אינו פשוט לעיכול ללא מערכת מיזוג שתקל עלינו לפחות כשאנו סגורים בביתנו. הבעיה מתעוררת כאשר אנו מנסים לבחור את הדגם המתאים ביותר עבורנו. עילי, נייד, רצפתי או שבכלל מזגן קטן? מה מתאים לנו? תשובות לשאלות האלה ועוד בעמוד שכאן.

הוא לא חייב להיות גדול

נדמה שהמזגנים הגדולים ביותר של החברות הם אלה שעושים את העבודה בצורה הטובה ביותר; יותר כוח סוס, יותר אפשרויות ויותר טכנולוגיה. אך, איכות המזגן נקבעת לא רק בהתאם לביצועים של הדגם, אלא גם במידה רבה לפי התאמתו לחלל אותו יש לקרר.

אין טעם להשקיע בדגם יקר וענק מימדים עבור דירה קטנה של חדר או שניים. רכישה זו תעלה לכם כפול, תוסיף לכם הוצאות חשמל מחרידות בסוף כל חודש ותזהם שלא לצורך את הסביבה. מזגן טוב זה מזגן שעושה את העבודה בכמה שפחות משאבים, וזה יכול להיות במקרים רבים גם מזגן קטן.

מזגן קטן, עילי או רצפה – מה ההבדלים?

ההבדלים בין הדגמים השונים נעוצים בכמה מאפיינים עיקריים – כוח עבודה (נמדד בכוח סוס), סוג (עילי, רצפתי וכו') וצריכת החשמל. הדגמים המתקדמים ביותר עושים שימוש בפחות חשמל, אך מפיקים עבודה באותו קנה מידה, דבר שמאפשר לכם להמשיך ולהנות מאותה איכות קירור במחיר יותר משתלם.

המזגן הרצפתי שייך לדור הקודם, והוא לרוב ממוקם בפינת החדר. הדגמים החדשים יותר הם עיליים, כאלה שניתן לתלות בחדר, בכוחות עצמכם או על ידי טכנאי מזגנים, וזה מאפשר פיזור טוב יותר של הקור. מזגן נייד, לעומת שני אלה, הינו מזגן קטן ופחות עוצמתי שניתן לקחת איתכם לכל חדר. כל סוג שצוין כאן מגיע במגוון שונה של גדלים והספקים.

עדיין לא בטוח איך לבחור? אנחנו לשירותכם

פורטל טכנאי בקליק מציעים לכם שירות חינמי של יצירת קשר עם החברות הגדולות והמומלצות ביותר. תוכלו לקבל מידע עדכני, הצעות מחיר ועזרה בכל הקשור לרכישה, התקנה ותיקונים.

רק מלאו את הטופס שכאן וחכו לנציג השירות שיתקשר אליכם תוך זמן קצר!