מזגן רב מאייד – מחירים, דגמים וסוגים

מזגן רב מאייד - מחירים, דגמים וסוגים

מחפש פתרון מיזוג הולם לבית כולו ומתלבט בין האפשרויות הקיימות? אנו נשמח לסייע לך, לייעץ לך, לקשר אותך עם מומחים בתחום ולספק לך את כל המידע הנחוץ כולל הצעות מחיר.

פעמים רבות כאשר מחפשים אחר פתרון יעיל למיזוג חדרי הבית או בית העסק, כאשר מעוניינים לבחור באפשרות הטובה ביותר שתתאים לצורך ותייצר את האפקט המתבקש, עלולים להיתקל בקשיים בהגעה להחלטה מוצלחת.

זאת בעיקר מפני שכיום יש מבחר די רחב של דגמים ועל כן כל אחד שעומד בפני בחירה להתוודע ליתרונות ולחסרונות של כל מוצר או דגם, לאופן ההתקנה, לעלויות, לשאלה אם ניתן להתקין לבד או שמא נדרש טכנאי מזגנים, ולכל שאר הפרטים המהותיים, רק כך ניתן לדעת ולהיות בטוח שההחלטה הסופית תשרת היטב את צורכי החללים.

ישנן שתי אופציות נפוצות לקירור מספר חדרים, לכל אחת מהן מאפייניה, יתרונותיה ועלויותיה

מזגן רב מאייד

זהו הסוג העילי והוא אחד מסוגי המזגנים הפופולריים ביותר כיוון שהוא קטן ושקט יחסית וכיוון שניתן למקמו ביתר נוחות בחלל. מזגן רב מאייד מורכב מיחידת מדחס חיצונית אשר מחוברת בצנרת לכמה יחידות מאייד פנימיות, כך ניתן למזג מספר חדרים תוך שליטה אפקטיבית וחסכונית במיזוג כל חדר.

מזגן מיני מרכזי

גם הוא נועד לשמש מספר חדרים אך התקנתו נחשבת מסובכת ודורשת פעמים רבות הנמכת תקרה לצורך יצירת תעלות מיזוג. קיימים דגמים שונים של מסוג מיני מרכזי – הפשוטים שבהם פועלים בו זמנית בכל החדרים ללא שליטה והמתקדמים שבהם המספקים שליטה עצמאית ועקב כך גם חסכון משמעותי.

מעוניין באינפורמציה מסודרת? בהתקשרות עם אנשי מקצוע מהימנים ומנוסים? בהצעות מחיר אטרקטיביות? זה המקום בו תוכל לקבל את התשובות ולהנות משירות אמין, הכל בעזרת הרשמה פשוטה וללא כל תשלום!