מזגן 1 כוח סוס

מזגן 1 כוח סוס

לפני רכישת מזגן עליך לדעת באיזו תפוקה אתה מעוניין, את הבחירה יש להתאים לצורך, לגודל החלל ולאלמנטים חשובים נוספים. אנחנו כאן על מנת לסייע לך להבין למה אתה זקוק ולבחור כראוי.

כוחו או חוזקו של של כל דגם מסווגים על ידי מידת תפוקתו או הספקו של המדחס, המושג בו נעשה שימוש הוא כוח סוס, כוח סוס מודד תפוקת מדחס, תפוקת קירור ותפוקת חימום וכאשר אתה עומד בפני החלטה עליך לדעת לבחור נכון כדי שהמיזוג יהיה יעיל.

מזגן 1 כוח סוס ומעלה – כיצד לבחור

ישנן כמה שאלות שצריכות להישאל בטרם הבחירה, שאלות כמו – מהו שטחו של החדר אותו אתה מעוניין לחמם או לקרר? כמה חלונות או פתחים ישנם בחלל המיועד? האם האזור בארץ בו אתה מתגורר או עובד קר או חם מהממוצע? וכדומה.

התשובות לשאלות אלה יעזרו לך להחליט האם הנך זקוק ליחידה בעלת תפוקה גבוהה יחסית או נמוכה יחסית, האם מזגן 1 כוח סוס יספק את האפקט הרצוי בחלל או אולי יש צורך בכוח סוס רב יותר וכן הלאה, בחירת מזגן אינה עניין של מה בכך, כדאי לשקול היטב את הקריטריונים ולא למהר.

כדי שלא תטעה ותסתכן בהגעה להחלטה שלא תיטיב עמך רצוי לערוך חישובים אלה ומומלץ ביותר להיוועץ עם אנשי מקצוע מוסמכים כגון טכנאי מזגנים ותיקים, שמתמחים בתחום ויוכלו לספק לך חוות דעת וייעוץ מקצועי, אך חשוב שיהיו אלה אנשי מקצוע הוגנים ומנוסים.

טכנאי בקליק הוא האתר האידיאלי לקבל בו את הסיוע הנדרש – מיד לאחר הרשמה קצרה (מילוי טופס ללא תשלום או התחייבות), תוכל להתקשר עם בעלי המקצוע, לקבל שירות מהיר ומוצלח וכן הצעות מחיר מחברות מובילות, אז מדוע שלא תצטרף כעת?!