ניקוי מזגן

ניקוי מזגן

לא בטוח שאנו שמים לב לעובדה שאנו מוקפים בהם מכל כיוון, יש לנו מזגן בבית, במשרד, ברכב ובכל מקום ציבורי אליו אנו נכנסים. מה לעשות, היום אי אפשר להעביר קיץ או חורף בלעדיהם, ומקום שאין בו אחד יכול להיות בלתי נסבל בימי השרב או בימי החורף המקפיאים. אך, בשביל לנצל עד תום את הפוטנציאל שלו, חשוב גם לדעת כיצד לשמור עליו.

לא מוותרים על ניקוי מזגן!

פעמים רבות אנו חושבים שיש בעיה עם המזגן שלנו, שנגמר לנו הגז, שיש צורך להחליף את הדגם שברשותנו, שהשלט לא עובד טוב או בעיות דומות אחרות שמצריכות טכנאי מזגנים. אמנם בחלק מהמקרים בהחלט מדובר בתקלה שמקורה במערכת המיזוג, אך לפעמים תתפלאו לגלות שהבעיה היחידה היא מסנן מלוכלך.

אם אתם משתמשים במזגן לאורך כל השנה, שימו לב לבצע טיפול לפילטר שלכם לפחות אחת לחצי שנה. במידה ואתם משתמשים בו רק בעונת הקיץ, דאגו לנקות את הפילטר לפני השימוש הראשוני. ניקוי מזגן לא רק ישפר את עבודתו אלא גם יאריך את חייו, יקטין את צריכת החשמל וימנע נזילות מים.

איך מנקים מסנן?

לא משנה אם מדובר בדגם רצפתי או עילי, בבואכם לבצע ניקוי מזגן התחילו מן החוץ. נקו את האבק והלכלוך שמצטבר על שכבת הפלסטיק החיצונית ועל הפתחים בעזרת שואב אבק או מטלית יבשה. לשם ניקוי המסנן יש צורך לפתוח את כיסוי הפלסטיק ולאתר את המסנן שאותו ניתן לשטוף באמצעות מטלית לחה או אפילו שטיפה במים. יבשו את המסנן לפני שאתם מרכיבים אותו חזרה ואל תפעילו את המזגן עד שאתם בטוחים כי כל החלקים התייבשו.

ניקוי מזגן וטיפול תקופתי

לא יודע כיצד לעשות זאת לבדך? זקוק לטכנאי מזגן עוד היום? פורטל טכנאי בקליק כאן לשירותך.

עליך רק למלא את הטופס הקצר שמצורף בתחתית העמוד ולחכות לנציגי שירות שייצרו עימך קשר במהרה. תוכל לקבל את הצעות המחיר הטובות ביותר מטכנאים שפועלים באזורך, והכל לגמרי בחינם!