התקנת מזגן מיני מרכזי

התקנת מזגן מיני מרכזי

מחפש פתרון יעיל לחימום או לקירור הבית כולו? על התקנת מזגן מיני מרכזי כבר חשבת?

יתרונות הדגם המיני מרכזי

מערכת מיזוג אוויר מיני מרכזית מהווה פתרון יעיל ואפקטיבי לשם יצירת טמפרטורה נעימה בכל רחבי הבית בו זמנית. הודות לטכנולוגיות המתקדמות הקיימות כיום, ניתן לשלוט באופן נפרד על הטמפרטורה השוררת בכל אחד ואחד מחדרי הבית השונים.

תהליך התקנת מזגן מיני מרכזי

היות ומדובר בהתקנה מסובכת ומורכבת יותר מאשר התקנת מכשיר רגיל בחדר אחד בלבד, יש להקפיד על שכירת שירותיו של טכנאי מזגנים מוסמך ומנוסה בתחום התקנת מזגן מיני מרכזי. יש לבקש מבעל המקצוע מפרט עבודה מפורט, הכולל בתוכו את כל עבודות ההתקנה, החל מחיבור יחידות המזגן וכלה בביצוע הנמכת תקרה בגבס, לשם הסתרת צינורות המערכת. לרוב, נהוג להתקין את יחידת המיזוג של המכשיר מתחת לתקרה ולכן, ברוב רובם של המקרים עולה הצורך בביצוע הנמכת תקרה דקורטיבית ואסתטית.

אל יחידת המיזוג מתחברים צינורות וכבלים המקשרים בין יחידה זו לבין יחידת המדחס המותקנת בצידו החיצוני של הבית. באמצעות הנמכת התקרה ניתן להסוות גם את מראם של אותם צינורות וכבלים וכך ליצור מראה אסתטי ומוקפד, גם כאשר מתקינים דגם מיני מרכזי.

בנוסף להתקנת הצינורות ויחידת הקירור והחימום, יש ליצור בכל אחד מחדרי הבית פתח למעבר אוויר ממוזג מהמערכת המיני מרכזית. את פתח האוויר נהוג לכסות עם תריס הניתן לפתיחה ולסגירה בעת הצורך.

כיצד לבחור מתקין מזגנים מקצועי

כאמור, מתקין מקצועי יקפיד להגיש לך הצעת מחיר מפורטת, הכוללת בתוכה כל אחד ואחד משלבי ההתקנה השונים. בנוסף, על מתקין המזגנים להעניק לך תעודת אחריות מקיפה, אשר תעמוד לרשותך בכל מקרה של בעיה בתקינות המערכת. על מנת לוודא שמדובר במתקין מקצועי ואמין, כדאי לבקש ממנו המלצות שניתנו לו מטעם לקוחות עבר מרוצים.

מעוניין לקבל ישירות אליך הצעות אטרקטיביות לרכישת דגם מיני מרכזי? מחפש בעלי מקצוע מומלצים ואמינים בתחום? הגעת למקום הנכון! אצלנו באתר טכנאי בקליק תמצא הצעות מחיר אטרקטיביות לרכישת מזגנים חזקים ואמינים, כמו גם אנשי מקצוע וטכנאים מומלצים.