מערכת קירור לכל חדר או מיזוג מיני מרכזי?

מערכת קירור לכל חדר או מיזוג מיני מרכזי?

 מתלבט בין מיזוג מיני מרכזי לבין מזגן נפרד לכל חדר? עבור חימום או קירור דירה ישנם מספר פתרונות אפשריים שיכולים לתת פתרון הולם בקטע הבא נעמוד על היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

מה זה מיזוג מיני מרכזי

מדובר במערכת קירור מרכזית הנותנת מענה של קירור וחימום למספר חדרים. המערכת כוללת מערכת מרכזית אחת המופעלת באמצעות מנוע גדול הספק המותקן מחוץ לבית. מן המערכת יוצאים תעלות המחברות בין המערכת לחללים השונים ועל כן נדרשת עבודת התקנה מורכבת יותר לשם הסתרת הרכיבים השונים הפרושים לאורך כל הבית.

מה עדיף?

אם עליך למזג בית שלם מערכת מיני מרכזית תעלה לך פחות מרכישת מזגן נפרד עבור כל חדר וחדר. עם זאת, עליך לזכור שמזגן נפרד מאפשר שליטה נפרדת לכל חלל ושליטה מבוקרת בכל עת דבר שעלול להביא לחיסכון בצריכת החשמל.

מיזוג מיני מרכזי נחשב לפתרון אידאלי ואסתטי יותר. כאשר מתקינים מזגנים נפרדים תתקל בבעיה של ריבוי יחידות מנוע מחוץ לבית וכן בכל חדר תהיה מותקנת יחידת המזגן דבר הפוגע במראה הכללי של פנים וחוץ הבית.

מערכת מרכזית אומנם דורשת התקנה מפורטת שעלותה יקרה יותר, אך בסופו של דבר תוכל להנות ממראה מוגמר המסתיר את כל הגורמים הפונקציונאליים שאינם מטיבים עם מראה הבית. אם המראה חשוב לך מערכת מיני מרכזית היא הפתרון בשבילך.

איך לבחור מערכת מתאימה ומתקין מקצועי?

פורטל טכנאי בקליק מאפשר לך לבצע השוואת ובדיקת הצעות שונות ממיטב נותני השירות בארץ. על ידי מילוי טופס פרטים קצר תוכל לקבל תוך זמן קצר מספר הצעות אטרקטיביות לתכנון, רכישה והתקנה.

אם החלטת להתקין מערכת מרכזית בבית חשוב לבחור בטכנאי מזגנים מקצועי שידע לתת לך מענה הן בשלב המקדים של תכנון התקנת המערכת בצורה הטובה ביותר והן בהתקנתה מבחינת איכות הרכבה ואיכות גימור.

אם אתה זקוק לייעוץ, השוואת מחירים או למידע נוסף בכל הקשור לתחום זה המקום בשבילך. השאר פרטים עוד היום ונשמח לסייע לך בבחירתך.