דירוג אנרגטי מזגנים

דירוג אנרגטי מזגנים

מהו דירוג אנרגטי מזגנים?

היום על כל מזגן יש אות שמסמנת את מידת יעילותו. דירוג אנרגטי מזגנים מודד את יעילות צריכת החשמל שלו בעזרת אות בין A ל –G, כאשר A מבטאת מוצר חסכוני וירוק יותר בעוד ש – G מבטאת מוצר בזבזני שצורך חשמל רב.

דירוג אנרגטי מזגן מסייע לנו לדעת מול איזה דגם אנו ניצבים. את המחיר, העיצוב והיכולות של המכשיר אפשר לגלות תוך מספר דקות בחנות, אך את עובי חשבון החשמל שלנו אנו לרוב מגלים רק בהמשך כשכבר מאוחר מידי. בעזרת דירוג אנרגטי מזגן אפשר לדעת מראש איזה מוצר אנו עומדים לקנות וכיצד הוא ישפיע על הוצאותינו בהמשך.

דירוג אנרגטי מזגן – בחירת מזגן חסכוני יותר

היום כל טכנאי מזגנים יגיד לכם שכבר אין סיבה לבחור במכשיר עם דירוג אנרגטי מזגנים גבוה במיוחד. מדובר במכשירים בזבזניים ביותר ביחס לחלל ביתנו שגם הפכו למיותרים עם הופעת הדגמים החדישים יותר. היום קיימים דגמים רבים שמציעים לנו להנות מאותה איכות קירור תוך שימוש מופחת באנרגיה בעזרת מערכות מתוחכמות.

למה זה טוב אתה שואל את עצמך עכשיו? מזגן חסכוני הוא, קודם כל, הדרך הטובה ביותר לחסוך בהוצאות. במהלך הקיץ המכשיר יישאר בביתך דולק לא מעט זמן, ומי רוצה לשלם חשבון מנופח ויקר בסוף כל חודש? דגמים חסכוניים עושים שימוש מופחת בחשמל בביתנו, ולכן הם יכולים להפיק עוצמת קירור לא רעה בכלל בלי לגרום לנו לשלם על כך אלפי שקלים בכל חודש.

חסכון בבית זה טוב ויפה, אך חשוב לזכור כי למעשינו יש גם השפעה על הסביבה. יותר חסכון, פחות חשמל ושימוש בגז מזגנים ירוק יכולים להפחית מהזיהום והפגיעה שנגרמת לסביבה מידי קיץ. מה עוד אפשר לבקש?

טכנאי בקליק – בוא למצוא לך מכשיר חסכוני ויעיל

פורטל טכנאי בקליק מסייעים לך למצוא את הדגם המתאים ביותר בשבילך. בעזרת מילוי של טופס קצר תוכל ליצור קשר עם חברות מיזוג מובילות, לשמוע הצעות מחיר משתלמות ולבחור את הדגם המושלם לביתך.

השירות ניתן כאן לגמרי בחינם וללא כל התחייבות, אז פשוט מלא את הטופס והמתן לטלפון!