השוואת מזגנים ודגמים

השוואת מזגנים ודגמים

מחפש מזגן איכותי ועמיד במחיר מצוין?

כל כך הרבה חברות קיימות כיום בשוק, ואתה, כלקוח מבולבל, בוודאי תוהה כיצד תמצא את דרכך בין שלל המותגים והסוגים השונים של המוצעים לצרכן. פתרונות מיזוג האוויר הולכים ומשתכללים מדי שנה עוד ועוד עם התקדמות הטכנולוגיה ועוזרים לייעל את חייו של כל אדם, ובפרט של הצרכן הישראלי. ישראל בורכה במעט חורף והרבה מאוד שמש וקיץ, שאינם חסים על הישראלי המשווע למעט צינה קרירה ומרעננת. לכן קניית מזגן היא החלטה שכדאי להעניק לה לא מעט תשומת לב, ומומלץ לערוך השוואת מזגנים לפני הקניה.

השוואת מזגנים – מה כדאי לבדוק כשבאים לבחור מכשיר?

קודם כל יש להביא בחשבון את כמות התפוקה והיעילות של המוצר, כלומר את כמות החימום או הקירור להם הוא מסוגל. אם יש ברצונך למזג חלל גדול אין טעם בקנייה ובירור של דגמים קטנים בעלי נפח עבודה לא מספק. המחיר הוא כמובן שיקול חשוב, לעיתים כדאי להוציא מעט יותר על מוצר איכותי יותר שיחזיק מעמד לתקופה ארוכה וכך ישתלם בטווח הארוך ולא יהיה הצורך בהזמנת טכנאי מזגנים. מכשיר חסכוני באנרגיה יתורגם לחיסכון בהוצאות חשמל וכסף לכן כדאי לבדוק אפשרות של דגם מסוג זה.

סוגי המזגנים העיקריים הנפוצים כיום

ישנם שלושה סוגים עיקריים של דגמים הפועלים ברוב הבתים. עילי, רצפתי ומיני מרכזי. המוצר הנפוץ ביותר הוא המזגן העילי. יתרונו העיקרי הוא בחיסכון במקום, גודלו הקן והאפשרות לשחק עם המיקום בו תהיה מעונין שימוקם. הוא שקט יחסית ומתאים מאוד לחללים לא גדולים. הדגם הרצפתי כשמו כן הוא, נמצא על חלקו התחתון של הקיר. הוא גדול יותר מהעילי ותפוקתו גדולה יותר, לכן יתאים למיזוג לחללים גדולים יותר. הדגם השלישי הוא המיני מרכזי המיועד למיזוג חללים גדולים או כמה חדרים. תפוקתו גבוהה ומחירו בהתאם.

רוצה לדעת מהם ההבדלים בין המזגנים השונים?

פה באתר טכנאי בקליק תוכל לערוך השוואת מזגנים בין החברות השונות, למצור אנשי מקצוע בתחום ולהעריך מחירים ועלויות של קניה, התקנה, ופתרונות מיזוג אוויר מכל סוג. הירשם בטופס ההצטרפות והחל ליהנות משירות מסור ויעיל, ללא התחייבות וללא תשלום.