התקנת מזגנים – מהי הדרך הטובה ביותר?

התקנת מזגנים - מהי הדרך הטובה ביותר?

רכשתם מערכת מיזוג אוויר חדשה או מזגן מיד שנייה? אם כך, אתם צריכים שירות התקנת מזגנים!

התקנת מזגן אינה לוקחת זמן רב, אך היא עשוייה להיות מורכבת ביותר. בשונה מדגמי החלון הוותיקים, מרבית הסוגים המודרניים מורכבים משני חלקים – יחידת האוורור הפנימית והמדחס החיצוני. שני חלקים אלה מחוברים זה לזה בצינור אשר מעביר את האוויר בין היחידות. ותהליך התקנת מזגן כולל הרכבת כל חלק במקומו הייעודי, לעתים בעזרת התקנים מיוחדים, והעברת הצינור בין היחידות, אשר לרוב דורשת קידוח בקיר המבנה החיצוני.

כאשר רוכשים מזגן, חשוב לברר אם שירות ההתקנה כלול במחירו של המכשיר. במידה ולא, גם רשת שיווק שממנה רוכשים את המזגן עשוייה לגבות מאות רבות של שקלים עבור השירות, ולכן מומלץ פעמים רבות לשכור דווקא בעל מקצוע עצמאי לעבודה זו.

העניין הוא שקשה מאוד למצוא בעל מקצוע שגם יודע לעשות את העבודה וגם לא גובה עבורה סכומים שדורשים משכנתא שנייה על הבית.

לכן הצבנו לעצמנו את המטרה לאתר את בעלי המקצוע האיכותיים, האמינים והמנוסים ביותר בארץ בתחומי מיזוג האוויר ועבודות החשמל, על מנת שנוכל לספק לכם את השירות המושלם. צוות האתר מעדכן את מאגר נותני השירות מדי יום ביומו, על סמך ביקורות של לקוחות, מספר שנות ניסיון בתחום, איכות השירות, דיוק בזמנים ואטרקטיביות המחירים שמציע כל טכנאי מזגנים.

התחדשתם במזגן? עכשיו רק צריך לוודא שהוא יפעל מצוין

מה שנשאר לכם לעשות הוא למלא פרטים בטופס שבאתר, אשר כוללים את אזור מגוריכם, דרכי ההתקשרות וסוג העבודה שבה אתם מעוניינים (כמה מכשירים דורשים התקנה וסוג המוצר), ובתוך זמן קצר נאתר עבורכם את האדם המושלם לעבודה.