מזגן אלקטרה מחירים ודגמים

מזגן אלקטרה מחירים ודגמים

המזגן עושה לכם צרות, ומתחנן שתחליפו אותו בחדש? אתם זקוקים רק לתיקון? אתם לא יודעים באיזה מחברות המיזוג לבחור? אולי בעצם לקרוא לטכנאי מזגנים ולנסות להאריך את תפקוד המכשיר הנוכחי? אתם לא לבד, אנחנו יכולים לעזור, כאן תוכלו לקבל עצה ממומחה בתחום, להימנע מטעויות ולפתור את הבעיה במהירות ובקלות, נסו ותראו.

חברת אלקטרה נוסדה בשנת 1945 בתל אביב ועסקה בעיקר בתיקון, יבוא ושיווק מוצרי ומכשירי חשמל, מאוחר יותר עברה להתעסק במיזוג ומזגנים, בשנת 1961 נפתח מפעל אלקטרה הראשון בחולון שם החלה החברה לייצר דגמי חלון והשאר הפך במהרה להיסטוריה.

כיום אלקטרה נמצאת בבעלותה של חברת/קבוצת אלקו (זו רכשה אותה בתחילת שנות התשעים) ולאורך כל שנות קיומה ופעילותה ממשיכה להתחדש, להתעדכן לשמור על אמינות ואיכות ולשרת אלפי לקוחות בישראל בכל שנה.

בואו להשוות – מזגן אלקטרה מחירים, עלויות תיקון, התקנה, עם שאר החברות והדגמים השונים, מדוע לסמוך על מידע כללי כשאפשר לברר ולבחור בעצמכם על פי האינפורמציה המלאה והמהימנה שתקבלו מאיתנו, בכל הנוגע למיזוג אנחנו הכתובת, נספק לכם את השירות המהיר והיעיל ביותר, שירות שניתן ללא תשלום, לגמרי בחינם.