איך לבחור מזגן מתאים?

איך לבחור מזגן מתאים?

אנשים רבים העומדים בפני רכישת מכשיר חדש מוצאים עצמם מבולבלים ולא החלטיים אל מול המבחר הרב המאפיין את השנים האחרונות. על מנת לסייע לכם בהליך הקנייה, איגדנו בעבורכם עצות מועילות אשר יעזרו לכם בהליך בחירת מזגן איכותי אשר יענה על הצרכים שלכם.

איך בוחרים מזגן מתאים

בטרם ניגע בתכונות הייחודיות ובטכנולוגיות המתקדמות הנמצאות כיום בשימוש בשוק המזגנים, נגדיר תחילה את הסוגים הפופולאריים כיום:

  • עילי – בחירת מזגן עילי תאפשר לכם ליהנות מטכנולוגיות מתקדמות כגון חיסכון בחשמל ונטרול ריחות, לצד פעולת קירור או חימום איכותית וחכמה. הודות לגדלים וליכולות התפוקה השונות של הדגמים העיליים המשווקים כיום, מכשיר זה יכול להתאים לכל אחד ואחד מאיתנו. לדוגמא – מזגן עילי בעל תפוקה גבוהה יכול להתאים לחדר בינוני ואילו דגם עילי בעל תפוקה יחסית נמוכה יכול להתאים לחדרים קטנים כגון חדר עבודה או חדר שינה. בנוסף, כיום ניתן לרכוש מכשיר עילי רב מאייד המתאים לקירור או לחימום של מספר חדרים בו זמנית.
  • רצפתי – הדגם הרצפתי מתאים לקירור או לחימום של חדרים מאוד גדולים, הודות לתפוקתו הגבוהה.
  • מיני מרכזי – הדגם המיני מרכזי נועד על מנת לקרר או לחמם מספר חדרים בו זמנית והוא מאפשר שליטה נפרדת על גובה הטמפרטורה בכל אחד ואחד מהחדרים הללו.

איך לבחור מזגן בעל תכונות ייחודיות הולמות

גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון במענה על השאלה איך בוחרים מזגן מתאים, הם הגורמים הייחודיים המאפיינים את הסוג הנבחר:

  • העוצמה – עוצמת או תפוקת המכשיר נוגעת למידת החימום או הקירור שהוא מספק בעת הפעלתו. אז איך לבחור מזגן בעל עוצמה מתאימה? פשוט מאוד – יש להתאים את מידת התפוקה לגודל החדר בו יוצב המזגן.
  • תכונות מיוחדות – הדגמים המודרניים המשווקים כיום מיוצרים לרוב תוך התחשבות בגורמים כגון ידידותיות לסביבה, נטרול ריחות, נוחות הפעלה ועוד. לכן, כדאי מאוד לשים לב לתכונות המיוחדות של המכשיר הנבחר ולבחור לדוגמא במזגן שקט ובעל טכנולוגיית סינון ונטרול ריחות ואבק.
  • חיסכון בחשמל – המכשירים המודרניים המשווקים כיום נושאים דירוג אנרגטי המצביע על מידת צריכת החשמל שלהם. דירוג אנרגטי יעיל מצביע על מידת חסכוניות גבוהה יותר.

מעוניינים במידע נוסף על איך בוחרים מזגן? רוצים לרכוש מכשיר מתקדם ואיכותי? מלאו את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליכם את מיטב טכנאי המזגנים ומיטב היצרנים ללא עלות וללא התחייבות.