התקנת מזגן עילי

התקנת מזגן עילי

התקנת מזגן עילי בכמה צעדים ובמחירים חסרי תקדים!

התקנת מזגן עילי היא השלב המלכלך והמורכב בכל תהליך בחירת המכשיר ורכישתו. יש לוודא כי הוא נעשה בידיים מקצועיות ואמינות פן יגרמו נזקים למבנה או תקלות עתידיות. מה כוללת ההתקנה, היכן מוצאים טכנאי מזגנים אמינים וכמה בערך זה עלול לעלות? כל התשובות בפנים…

באופן כללי, התקנה של כל מזגן כרוכה ברוב המקרים בקדיחה בקיר, חיבור צינורות, תסימה של החורים שנפערו בקיר או בתקרה וכו'. עלות התקנה של דגם מפוצל כמובן שונה מזה של מזגן עילי, מזגנים ניידים לא מצריכים שום סוג של התקנה, והתקנה של דגמים מיני מרכזיים צפוייה להיות הכי יקרה מבין כולם.

התקנת מזגן עילי – שלבים

1. ראשית מחליטים על המיקום בו המוצר יעמוד. יש לשמור על מרחק מסויים מהרצפה, כדאי לקחת בחשבון באיזו דרך יגיע האוויר באופן האפקטיבי ביותר לכל החדרים או יתפשט באותו החדר וכו'. מומלץ לחשוב על הנושא הזה בכובד ראש ולהתייעץ עם המתקין כי חבל יהיה להתחרט ולקדוח שוב חורים בקיר.

2. את המדחס של המכשיר תולים בקיר החיצוני של הבית באמצעות קדיחה בקיר, לצורך מעבר של צינור הגז שאורכו כמה מטרים בודדים.

3. השלב הסופי הוא סתימה יסודית של החורים.

4. את המדחס בחוץ ניתן לסגור באמצעות התקן סורגים תלוי וכך למזער את הסיכוי שיגנבו את החלק היקר והחיוני ביותר במכשיר.

התקנת מזגן עילי – מחירים ממוצעים

אז כמה עולה להתקין דגם עילי? המחיר מאוד תלוי במשתנים כגון סוג, גודל, יצרן וכדומה. באופן כללי, מחיר התקנה יכול לנוע בין 700 שקלים ל-1500 ואפילו 2000 שקלים. יש לציין כי בקיץ, התקופה בה עולה הדרישה למזגנים בצורה משמעותית, המחירים צפויים להיות גבוהים מהרגיל.

קנית דגם עילי ואתה לא מעוניין להתקין אותו לבד? החלטה נכונה! תמיד עדיף להשאיר את העבודה הקשה והמסורבלת למומחים. קבל פניות של מתקינים וטכנאים דרך פורטל טכנאי בקליק; מלא את טופס ההפנייה הקצר שבתחתית העמוד והם יצרו איתך קשר במהירות, בחינם ומבלי שהתחייבת לדבר. בהצלחה…