מבצעי מזגנים | הצעות מיוחדות לגולשי האתר

מבצעי מזגנים | הצעות מיוחדות לגולשי האתר

עומדים בפני רכישת דגם חדש? מוצאים עצמכם מסנוורים מפאת מבצעי מזגנים שונים? להלן מספר קריטריונים חשובים אותם יש לקחת בחשבון בעת רכישת מכשיר חדש:

בכל קיץ מחדש יוצאים המשווקים במיני מבצעי מזגנים מפתים, על מנת למכור כמה שיותר יחידות. אולם, בטרם מתפתים למבצע זה או אחר, יש לקחת בחשבון כי אין ברצונכם לרכוש מזגן חדש בתדירות גבוהה ולכן על המכשיר להיות איכותי, חזק, עמיד ומתאים לצרכים שלכם.

סוגי מזגנים פופולאריים

כיום, הסוגים הפופולאריים ביותר הינם:

  • הדגם העילי – מותקן במעלה קיר החלל אותו הוא אמור לקרר ומהווה אופציה איכותית ועילה לקירור או לחימום סוגי חללים רבים. כיום, ניתן לרכוש דגם עילי בהתאם למגוון טכנולוגיות מתקדמות, תכונות ייחודיות ורמות תפוקה שונות. בנוסף, נהוג להשקיע בעיצוב המוצרים העיליים ולכן מתווסף להם נופך דקורטיבי מרהיב.
  • הדגם הרצפתי – עבר מספר תהפוכות מאז החלו לשווקו לראשונה. אף על פי שהוא תופס חלק מחלל הבית ואינו מותקן קרוב לתקרה, הוא מהווה אופציה יעילה לשם שליטה על הטמפרטורה בחדרים גדולים במיוחד.
  • הדגם המרכזי – מאפשר שליטה על הטמפרטורה הרצויה במספר חדרים שונים בו זמנית. כיום, ניתן לרכוש דגם מרכזי בעל תכונות המאפשרות שליטה נפרדת בכל אחד מחדרי הבית השונים.

מבצעים מזגנים ומה שביניהם

נתקלתם במיני מבצעים מזגנים? לפני שאתם רצים לרכוש מוצר במבצע כדאי שתיקחו בחשבון את הגורמים הבאים:

  • תפוקת המכשיר – התפוקה מתייחסת למידת היעילות של המוצר בעת עבודתו. בעוד שדגמים קטנים בעלי תפוקה נמוכה עובדים מצוין בחדרים קטנים כגון חדרי עבודה או חדרי שינה, אין הם מתאימים לחללים גדולים כגון סלון. לכן, וודאו כי התפוקה מתאימה לצרכים שלכם.
  • חברה מייצרת – האם המכשיר שבמבצע מיוצר בחברת מוכרת ואיכותית? אם לא, כדאי שתחשבו פעמיים לפני שתרכשו אותו. מזגן המיוצר בחברה בעלת שם הוא מכשיר שיש לו "אימא ואבא" כלומר, יש למי לפנות בכל מקרה של תקלה או בעיה, ואם יש צורך גם הזמנת טכנאי מיזוג אויר.
  • תעודת אחריות – וודאו שהמכשיר הנרכש מסופק יחד עם תעודת אחריות מקיפה אשר תעמוד לרשותכם בכל מצב המצריך תיקון או בדיקה של טכנאי מוסמך.

מחפשים מזגן איכותי במחירים אטרקטיביים? אצלנו באתר טכנאי בקליק תמצאו מגוון רחב של סוגים איכותיים ועמידים, כמו גם בעלי מקצוע בתחום התיקון. אז למה אתם מחכים? מלאו את טופס יצירת הקשר המצורף והתחילו ליהנות ממוצר איכותי ועמיד לאורך שנים!