מזגנים כולל התקנה – ממה חשוב להמנע

מזגנים כולל התקנה - ממה חשוב להמנע

בעל בית, מחפש רק מזגנים כולל התקנה?

מזגנים זה לא עסק זול; בנוסף לסכום שאתה צפוי להשקיע ברכישה של כל מכשיר, גם הזמן שאתה עלול לבזבז בחיפושים אחר הסוג המושלם, זה שיקרר או יחמם את הבית בדיוק איך שאתה רוצה הוא לא מועט. דרך אחת לחסוך בהוצאות היא למצוא אך ורק מזגן כולל התקנה. לכן, בכל בירור אצל משווק או יצרן, השאלה הראשונה שצריכה להשאל היא האם ההתקנה כלולה, ואם לא, כדאי לעבור הלאה למקום הבא.

מזגן התקנה – טיפים

  • יש לדעת שמחיר ההתקנה תלוי בין היתר בכוח של המכשיר. כך למשל עלות התקנה של דגם עם כוח סוס 3.5 לא צפוייה להיות גבוהה מאלף שקלים. כוח סוס גבוה מזה יקפיץ את מחיר ההתקנה גם עד ל-1500 שקלים לעיתים.
  • בנוסף לכל מזגן התקנה יכולה לכלול גם תוספים נלווים למיניהם. לדוגמא, ניתן להוסיף אמצעים כנגד גניבה. כאן יעמדו לרשותך שתי אפשרויות פופולאריות: הוספת סורגים שלא ניתנים לפריצה או בריח אותו יכול למעשה לפרוץ פורץ מיומן עם מעט השקעה. אם מדובר בדגם יקר, יהיה כדאי למגן אותו ולהבטיח שלא תחזור יום אחד הביתה והוא לא יהיה שם.
  • מזגן כולל התקנה עלול לדרוש נקודת חשמל חדשה בבית. על כן, אם רוצים לצמצם בהוצאות, כדאי לבחור מיקום נוח שיש בו כבר נקודה ולמנוע את הצורך ביצירה של נקודת חשמל חדשה שעלותה נעה בין 200 ל-400 שקלים ברוב המקרים.

מזגנים כולל התקנה – ממה חשוב להמנע

הכי חשוב שהעבודה תעשה על ידי טכנאי מזגנים אמין. כדאי לוודא שהצנרת בה עושים שימוש מתאימה באופן מדוייק למכשיר על פי הוראות היצרן בכל קנייה של מזגן התקנה וכו'. הן קוטרה והן עוביה של הצנרת הם אלמנטים חשובים מאוד.

מזגן כולל התקנה במחיר מפתיע!

רוצה לשמוע עוד פרטים על מזגנים כולל התקנה ולקבל הצעות מחיר מעולות? אתר טכנאי בקליק לשירותך! מלא את טופס הפנייה ממש כאן באתר ואנו כבר נמצא עבורך את היצרנים, המשווקים והמתקינים האמינים ביותר. השירות חינמי ולא מחייב מצדך!