תיקון מזגן פילוט

תיקון מזגן פילוט

לא יודע אם מזגן פילוט הוא הפתרון? גלה הכול על מזגנים

מזגן פיילוט, LG, תדיראן, אלקטרה… הרשימה כה ארוכה, מובן שתהיה מבולבל! אנשים רבים נוטים להתמקד ביצרן או המשווק כאשר הם באים לקנות את המכשיר, אך שוכחים שראשית עליהם להיות מודעים למגוון הסוגים שיש היום. אז מה ההבדל בין מרכזי למפוצל? ואולי בכלל כדאי להסתפק במזגן נייד?

סוגים שונים מתאימים למבנים שונים. לכן, לא ניתן לבודד רכישה של מזגן ולבחור אותו רק על פי המחיר שלו. יש לקחת בחשבון את הגודל של החדר אותו הוא צפוי לקרר או לחמם, את סוג המבנה (בית קרקע? משרד?), את אופן בניית הקירות וכו'. את כל זאת יש להכניס לתקציב כלשהו עבור מזגן פילוט או מסוג אחר ולנסות למצוא את הכי טוב שיש במחיר האטרקטיבי ביותר.

על מזגן פיילוט, מזגנים מפוצלים, מרכזיים ועוד

  • מפוצלים – מחירם כ-4500 שקלים בממוצע, מורכבים משני חלקים; האחד בחוץ ומרעיש, השני בפנים הבית, דרכו מגיע האוויר אל החדר.
  • עיליים – מותקנים בדרך כלל במקום גבוה (מעל ספריות, מסכי טלויזיה, ספות) על מנת לחסוך בשטח הרצפה. מיועדים לחדרים ממוצעים בגודלם, וגם הם בנויים משני חלקים כשם הדגם המפוצל. מזגנים עיליים ניתן למצוא בטווח המחירים של 2000 שקלים ל-10,000 שקלים.
  • מיני מרכזיים – המכשירים הרואים אך הבלתי נראים. מדובר בדגמים יעילים (ויקרים) מאוד, שקטים, המותקנים למעלה בתקרה מבלי לתפוס מקום ומבלי להזיק לעיצוב הבית.
  • ניידים – הזולים ביותר, ניתנים לנשיאה בקלות ולהעברה מחדר לחדר בעת הצורך. כוחם אמנם לא רב אך לחדרים קטנים הם יעילים למדי.

מזגן פילוט או לא, מזגנים מוצאים פה!

אתה כבר מת מחום אבל לא רוצה שיעבדו עליך? רוצה לשלם כמה שפחות על התקנה ותוספות של מזגן פיילוט? בוא ונעזור לך למצוא את הספקים, היצרנים, טכנאי המזגנים והמתקינים הכי חמים היום בשוק, עם המחירים הטובים ביותר! מילוי זריז של השדות הבאים יפנה אליך בחינם וללא התחייבות מצדך את כולם לקבלת פרטים נוספים וייעוץ. אז קדימה, למה אתה מחכה?