מזגן פמילי – מחיר משתלם לסביבה ירוקה

מזגן פמילי - מחיר משתלם לסביבה ירוקה

זקוק למזגן חדש? מזגן Family יקרר ויחמם ביעילות כל בית!

לא פשוט לברור מבין הסוגים השונים, המשווקים והיצרנים, ולאתר את המזגן הטוב ביותר עבור הבית שלך שיהיה גם הכי נוח לתפעול, חסכוני וירוק, את המשווק או היצרן האמין ביותר וכו'. החברה המספקת את מזגן פמילי היא חברת פמילי ליין המציעה לצרכן בין היתר דגמים עיליים וניידים, וקיימת בשוק למעלה מ-20 שנה. רוצה לשמוע עוד?

מזגן פמילי ומה מייחד אותו

  • הגז הידידותי והפחות מזהם את הסביבה – כל מי שמבין מעט בתחום יודע שלסוג הגז של המכשיר תפקיד עצום בזיהום האוויר. הגז הירוק של המזגנים הוא מסוג R410, ולא רק שהוא ידידותי לסביבה, הוא גם יעלה לך פחות כאשר יהיה צורך במילוי גז, בהשוואה לסוגים אחרים.
  • השקט! מזגן רועש עלול להוות מטרד לא קטן בבית מגורים, במשרדים ובמבנים נוספים. מזגן family ידוע בפעילותו השקטה והנעימה שלא תבריח אף אורח או לקוח מהחדר שלך.
  • המזגן התקלקל? אתה תדע על כך מיד – בכל מזגן פמילי הסיכוי שמשהו משתבש במכשיר שלך ולך אין מושג מהעניין עד שאולי כבר מאוחר מדי הוא קלוש. בזכות מערכת מיוחדת המיידעת אותך במגוון של תקלות אפשריות, תוכל להזמין טכנאי מזגנים ממש בעת התקלה לתיקון מהיר ויעיל.
  • אוויר נקי – יש לזכור כי האוויר נכנס אל החדר באמצעות המזגן דרך צינורות, פילטרים ומסננים שכאשר הם מזוהמים, מאובקים או מלוכלים, משפיעים מאוד על איכות האוויר אותו אנו נושמים בבית. בעזרת פילטר ייחודי, מזגן פמילי יסנן את האוויר בצורה מדהימה וימנע כניסה של ריחות, אבק, עשן וזיהום אוויר מן החוץ.
  • נוחות ועיצוב – מזגן family מגיע עם שלט רחוק ובעיצוב חדשני ומודרני.

מזגן family במחירים מצויינים!

אצלינו בפורטל טכנאי בקליק תוכל לקבל פניות מיצרנים ומשווקים, טכנאים ומתקינים לקבלת יעוץ, הצעות מחיר ופרטים נוספים. הצעד הבא שעליך לקחת הוא למלא את הטופס הקצר שלפניך, ואנו נאתר ונפנה אותם אליך במהירות, בחינם לחלוטין וללא התייבות מהצד שלך. בוא ונשיג לך מכשיר במחיר מצויין!