התקנת מזגן תעשייתי לעסקים ומפעלים

התקנת מזגן תעשייתי לעסקים ומפעלים

בעל מפעל, מחפש מזגן תעשייתי?

אחת לכמה זמן מתפרסמת כתבה על התנאים הקשים והטמפרטורות הגבוהות מנשוא בהם עובדים פועלים במפעלים הרבים ברחבי הארץ, במטבחים של מסעדות וכו'. הניסיון לחסוך בעניין הזה פוגע קשות במורל של העובדים וגורם להפחתת היעילות של אותו עסק או מפעל. ברוב המקרים, מכשיר ביתי רגיל לא יעשה את העבודה של קירור חללים כה גדולים וחמים ויהיה צורך להתקין מזגן תעשייתי. מה מבדיל אותו ממוצר רגיל ואיך משיגים אחד כזה?

מטבחים בהם נפלט חום גבוה מתנורים, מדיחים גדולים וכו' זקוקים למכשיר קירור בעל כוח רב על מנת שבחדר תהיה טמפרטורה נוחה שניתן לעבוד בה בשקט שעות ארוכות בלי לסבול או להתייבש. מזגן תעשייתי גדול ורציני בעל כוח מסוגל לבצע את פעולת הקירור במפעלים ביעילות מירבית שעולה כמובן על כל מכשיר ביתי שהוא. כמו כן, דגמים תעשייתים ידועים בכך שיכולת וויסות הטמפרטורה שלהם אפקטיבית מאוד בחללים גדולים.

אם סוג זה כל כך טוב, מדוע לא להתקין אותו גם בבית? הסיבה לכך היא פשוטה: אין באמת צורך. המכשירים הביתיים של היום יכולים בהחלט לתת מענה ראוי הן לחימום והן לקירור של בתים פרטיים בכל הגדלים. ניתן להתקין מזגן מפוצל ששומר על קירור וחימום במידה שווה לכל החדרים בבית או לרכוש כמה דגמים עיליים לחדרים מסויימים שיושבים בהם יותר מאחרים, כמו הסלון וחדרי השינה.

בנוסף, מוצרים תעשייתים זקוקים להרבה אנרגיה כדי לממש את פוטנציאל הפעולה שלהם ואם אין סיבה טובה להתקנה שלהם, חבל להכנס להוצאות כספיות גדולות ומיותרות. כמו כן, הם מרעישים מאוד! במפעלים שיש בהם ממילא רעש מכונות ואנשים, הרעש הזה פחות מורגש, אך כמובן שבאיזור הביתי החם והנעים, לא כיף להמצא ליד מכשיר שכזה.

מזגן תעשייתי במחיר מפתיע!

לא רוצה שהעובדים שלך יסבלו בחום? קבל פניות והצעות מחיר מעולות מיצרנים, משווקים, טכנאי מיזוג אוויר ומתקיני מזגנים מרכזיים הקרובים לאיזור מגוריך שייעצו לך לגבי התקנת מוצר מתאים לגודל וסוג המפעל שלך. מלא את הטופס הקצר בחינם וללא התחייבות, והמתן ליד הטלפון…