מיזוג אוויר מרכזי

מיזוג אוויר מרכזי

המזגן התקלקל? מחפשים מערכת מיזוג אוויר מרכזי איכותית ומומלצת? אצלנו באתר טכנאי בקליק תמצאו מערכות אוויר איכותיות במחירים ללא תחרות!

מהו מיזוג אויר מרכזי?

מערכת מיזוג אויר מרכזי היא מערכת המאפשרת שליטה על הטמפרטורה השוררת במספר חדרים במקביל. מערכת זו מאופיינת במספר יתרונות בולטים:

  • האוויר הזורם בעת הפעלת מיזוג אוויר מרכזי הינו אוויר אשר עבר תהליך של סינון ושל טיהור האוויר מאבק ומחיידקים מזיקים.
  • מערכת זו פועלת באופן שקט יחסי ואינה מפיקה רעשים מטרידים.
  • מערכת זו מאפשרת שליטה נפרדת על הטמפרטורה השוררת בכל אחד ואחד מהחדרים בהם היא פועלת.

התקנת מערכת מיזוג אוויר מרכזית

בניגוד למערכות הסטנדרטיות, מערכת זו דורשת התקנה מעט יותר מסובכת, המצריכה מטכנאי מזגנים ליצור תעלות אוורור ולערוך שימוש בצינורות גדולים. לכן, התקנתה של מערכת מרכזית זו דורשת מציאת פתרונות יצירתיים, אשר יסוו את מראה תעלות האוורור ברחבי הבית.

הנמכת תקרה בגבס לשם הסתרת תעלות אוורור

הנמכת תקרה בגבס מהווה את הפתרון האולטימטיבי על מנת ליהנות מיתרונותיו הרבים של המזגן המרכזי, מבלי לגרוע ממראהו האסתטי של הבית. לרוב, הנמכת התקרה מתבצעת תוך שילוב גופי תאורה מרהיבים, המשדרגים רבות את מראה הבית ומקנים תחושה מודרנית, מעוצבת ויוקרתית.

הנמכת תקרה בגבס לשם הסתרת תעלות האוורור מתבצעת במהירות וביעילות והיא אינה מצריכה השקעה רבה של משאבים פיננסיים. לצד הנמכת התקרה ניתן לשדרג את מראה הבית באמצעות בניית מדפים וארונות מגבס ואפילו שידות וזרועות טלוויזיה.

מערכות מיזוג מתקדמות נוספות

אם אינכם מעוניינים להתקין מערכת מרכזית, אך זקוקים לפתרון יעיל לשם שליטה על הטמפרטורה ברחבי הבית, יכול להיות שהמזגן העילי רב המאייד הינו הפתרון המושלם בעבורכם. סוג חדשני ומתקדם זה מאפשר אף הוא שליטה נפרדת על הטמפרטורה בחללי הבית השונים ובדומה למזגן העילי הסטנדרטי הוא מותקן במעלה הקיר ואינו תופס מקום על רצפת הבית.

אופציה יעילה נוספת מתקבלת באמצעות התקנת דגם עילי סטנדרטי במספר חדרים, בהתאם לרמת התפוקה הנדרשת בכל אחד מחדרי הבית. לדוגמא- בחדרי השינה ניתן להסתפק במזגן עילי בעל רמת תפוקה נמוכה יחסית ואילו בחלל הסלון ניתן להתקין מכשיר בעל תפוקה גבוהה יותר. כך, תוכלו ליהנות מאוויר נעים וממוזג ומחיסכון אדיר בחשבון החשמל החודשי.

רוצים לקבל הצעות מחיר משתלמות לרכישת מכשיר חדש? פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר ואנו נפנה אליכם את מיטב ההצעות מצד חברות המזגנים המומלצות והאיכותיות ביותר!