מדוע לא תוכל לוותר על ניקוי מזגנים

מדוע לא תוכל לוותר על ניקוי מזגנים

בעל מזגן או שניים בבית או במשרד? ייתכן כי אתה לא מודע לעובדה שיש לבצע ניקוי מזגנים מפעם לפעם. כמו כל מכשיר או רהיט, גם מזגן זקוק שיסירו ממנו את האבק שהצבטר עליו, ינקו ויחליפו לו את הפיטר וירעננו אותו ואת מעברי האוויר אותו הוא פולט. מה נכלל בכל מהלך הניקוי הזה וכיצד תוכל גם אתה להנות ממוצר נקי? הכול בפנים…

לפני הכול, כדאי להבין למה בכלל חשוב לנקות את המכשיר. התשובה היא פשוטה: מזגן מלוכלך פולט לחלל החדר אוויר מזוהם. תינוקות וחולי אסטמה למשל, רגישים מאוד לאיכות האוויר ולקרדית האבק ואם אחוז האבק בחדר גבוה, הם יושפעו מכך רבות.

כל מכשיר ניתן לניקוי באופן עצמאי על ידי כל אחד שלא סובל יותר מדי מאבק. אך רבים לא יודעים כי היום אין צורך עוד לנקות לבד, וכל טכנאי מזגנים שתפנה אליו ישמח להציע לך משירותי ניקוי המזגנים שלו.

ניקוי מזגנים כמו שצריך דורש ניקיון יסודי של בערך פעם לחודש ופירוק חלקי של המכשיר. דגם ריצפתי או נייד עלול להיות קל יותר לניקוי מאחר ואין צורך לטפס גבוה כמו אל מזגן עילי, אך את החלקים עצמם אין צורך לנקות למעלה והכול ניתן לפירוק וניקוי בנוחות וקלות.

פירוק המוצר וניקויו כוללים ראשית ניתוק הפלסטיק המגן על החלקים הפנימיים שבו, שטיפה של הלוח הזה במים וסבון וייבוש בשמש או באוויר הפתוח. את הפילטרים יש לשחרר אז מן המתקן, גם אותם לשטוף היטב, לייבש ולהחזיר בדיוק למקום שהיו בו. בסך הכול, לא מדובר בעבודה ארוכה או מתישה מדי וכל אחד שמעריך את חשיבות האוויר הצח מסוגל לבצע אותה.

ניקוי מזגנים על ידי איש מקצוע עד הבית!

שאתה תשפשף? מה פתאום! למה לעבוד קשה כשאפשר להזמין טכנאי מקצועי ומנוסה שיעשה את העבודה בפחות זמן ובמחיר מצויין? אנו בפורטל טכנאי בקליק רוצים לעזור לך לנשום אוויר טוב יותר… מלא את הטופס בכמה פרטים אישיים וקבל פניות והצעות מחיר מטכנאים בקלי קלות.