תעלות מיזוג אוויר

תעלות מיזוג אוויר

רכשת דגם מיני מרכזי ואינך יודע כיצד להסתיר את תעלות המזגן? הפתרון טמון בביצוע תעלות מיזוג אוויר דקורטיביות!

היתרון הגדול של תעלות מיזוג אוויר דקורטיביות

אנשים רבים המעוניינים להתקין מערכות מיזוג מרכזיות נחרדים לגלות כי שבירת קירות והעברת תעלות הם חלק בלתי נפרד מהעסקה. תעלות אלו עשויות לכער מאוד את מראהו הכללי של הבית ולכן מעצבי פנים רבים עמלו על דרכים מקוריות וייחודיות על מנת להקנות לאותן תעלות מיזוג מראה יוקרתי, מעוצב ומוקפד.

אחת הדרכים היעילות ביותר על מנת להקנות לכל אותן תעלות מיזוג אויר מראה מעוצב היא באמצעות הנמכת תקרה בגבס. הנמכות התקרה נערכות באופן דקורטיבי ומוקפד, המשלב בתוכו גופי תאורה מרהיבים, המקנים לחלל הבית מראה יוקרתי ומודרני.

אופן תחזוק תעלות מיזוג אויר

כעת, לאחר שפתרנו את סוגיית העיצוב של התעלות, ניגש להיבטים פונקציונאליים ומהותיים בתחזוקה השוטפת של תעלות מיזוג, קרי סוגיית הניקיון. ישנן מספר סיבות חשובות אשר בגינן כדאי מאוד להקפיד על ניקיון:

  • הן בתקופת החורף הקרה והן בתקופת הקיץ החמה, מערכות מיזוג ביתיות פועלות לאורך שעות רבות. תעלות אוויר הפועלות לאורך זמן רב נוטות לצבור אבק ולפתח חיידקים ופטריות מפאת הלחות הגבוהה.
  • הפעלת מערכת מיזוג האוויר מצריכה מאיתנו לסגור את כל הדלתות והחלונות ולשהות בתוך חלל סגור. אנשים השוהים בחללים סגורים לאורך זמן רב נוטים לפתח מחלות הקשורות לדרכי הנשימה ולכן, הקפדה נאותה על ניקיון תעלות האוויר עשויה להקטין את הסיכוי לפיתוח מחלות כתוצאה מהשהייה בחלל סגור לאורך זמן ממושך.
  • מחקרים בנושא איכות הסביבה מצאו שהקפדה על ניקוי המערכות תורמת הן לבריאות בני האדם, הן לחיסכון בחשמל והן לאורך חיי המזגן.

רוצה לנקות את תעלות המיזוג?

ניקוי מזגנים נפרדים אך מה עושים כשמדובר במערכת מורכבת המקררת מספר חללים? כיום, ישנן חברות מקצועיות המתמחות בניקוי ובחיטוי של מערכות המיזוג. חברות מקצועיות אלה נוקטות בשיטות יעילות ומתקדמות, על מנת להשיג חיטוי מרבי של התעלות, כדי לשפר את זרימת האוויר בחדרי הבית ועל מנת למנוע זיהומים. ניקיון זה מתבצע תוך הקפדה על סטנדרטים עולמיים גבוהים ונוקשים.

מעוניין להתקין תעלות מזגנים דקורטיביות או לנקות את התעלות הקיימות? אצלנו באתר טכנאי בקליק תמצא את טכנאי מיזוג האוויר המנוסים ביותר בתחום! מלא את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ואנו נפנה אליך את טובי העוסקים במקצוע ללא כל התחייבות וללא כל עלות.