אלקו מזגנים מחירים, מוצרים, רקע ושירותים

אלקו מזגנים מחירים, מוצרים, רקע ושירותים

התקלקל המכשיר? אל תחכו לקיץ הלוהט כדי לתקנו או להחליפו, בדקו כבר עכשיו את האפשרויות העומדות בפניכם בתחום מיזוג האוויר, קבלו הצעות מחיר, הטבות ועצות, באיזה דגם עליכם לבחור? התשובות נמצאות אצלנו.

אלקו היא חברה שבשנת 1991 רכשה את חברת אלקטרה ובכך נוצר איחוד בין השתיים, כיום אלקטרה מוצרי צריכה שייכת לקבוצת אלקו החזקות בע"מ, אם כן מזגני אלקו הינם בעצם מותג או קו מוצרי מיזוג אוויר, אך כמותג הוא אחד החזקים ביותר בענף המזגנים בישראל, מבדיקות והערכות של טכנאי מזגנים מובילים ניתן לומר שכארבעים אחוזים לערך מכלל המכשירים הנמכרים בארץ הם מזגני אלקו.

תחת שליטתה של חברת אלקו חברות רבות נוספות ביניהן – אלקטרה מעליות, אלקטרה בנייה, אלקטרה השקעות, אלקטרה חשמל וצנרת, אלקו התקנות ושירותים ואחרות, לחברה מוניטין וניסיון רב ובין לקוחותיה העיקריים/מקבלי השירות ניתן למצוא גם את – כנסת ישראל, צה"ל, התעשייה האווירית, חברת החשמל ורבים אחרים.

אז בואו לבחור את החברה המועדפת עליכם, לקבל רקע, לבחון את הדגמים – מזגן תדיראן, טורנדו, אלקו מזגנים מחירים, עלויות התקנה, תיקונים, שירות, כל החברות שצוינו ורבות נוספות, את האינפורמציה על כולן תוכלו לקבל פה ובמהירות, אל תחכו לאמצע הקיץ.