מזגן רצפתי

מזגן רצפתי

מעוניינים ברכישת מזגן חדש לבית, סוגים רבים עומדים בפניכם לבחירה, אם אתם רוצים לדעת כיצד לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, שיענה על צרכי החללים המיועדים לקירור ולחימום ויעמוד בקריטריונים שהצבתם, כנסו, הכירו והשוו בעזרתנו.

מזגן רצפתי הוא הדגם ה ממוקם נמוך, צמוד לקיר וקרוב לרצפה, פתח יציאת האויר הקר או החם נמצא בחלקו העליון ולעתים התחתון, הוא מתאים לחימום וקירור חדרים ושטחים גדולים.

יתרונותיו של מזגן רצפתי –

הוא אינו רועש, מחמם במהרה באופן יעיל ובצורה שווה כיוון שמיקומו הנמוך ונטיית החום לעלות עוזרים לחום להתפשט ולהתפזר כראוי בחלל החדר.

חסרונותיו של מזגן רצפתי -

בשל מיקומו הנמוך הוא תופס לא מעט מקום בחדר, ובנוסף בגלל נטיית האויר הקר כלפי מטה, בשעת קירור ההתפשטות איטית יחסית ולוקח לו זמן ארוך יותר לקרר את החדר.

כלומר, הוא יעיל מאוד בחימום אך פחות אפקטיבי בקירור ואלמנט חשוב זה הפך אותו לפחות פופולרי במשך השנים עם בואן של טכלוגיות מתקדמות יותר המאפשרות קירור וחימום מהירים במידה שווה.

אם אינכם בטוחים באיזה סוג עליכם לבחור, רוצים לדעת פרטים נוספים, להתייעץ עם טכנאי מזגנים, לקבל הצעות מחיר על סוגי ודגמי מזגן מהחברות המובילות בתחום, כנסו והרשמו, נסייע לכם לערוך סקירה והשוואה נבונה, כדי שהקיץ והחורף יעברו עליכם כמו שצריך.