גולשים מספרים

"הרבה פעמים נתקלתי באנשי מקצוע לא אמינים, בלשון המעטה ונכוויתי מבחינת העבודה שביצעו והמחיר הגבוה שדרשו בעבורה. לפני שבועיים התקלקלה לי מכונת הכביסה, היה לי חשוב לקבל שירות טוב, יעיל ומהיר, בכדי ליהנות מפתרון לטווח ארוך ובאופן מיידי. פניתי אליכם במטרה לנסות להשיג את שירותיו של טכנאי מקצועי, שיבצע עבודה טובה ויעילה. עזרתם לי בהחלט. קיבלתי פנייה מאיש מקצוע מאוד קשוב, סבלני ואמין. אני שמחה שפניתי אליכם לקבלת עזרה."

מירית מועלם, עמק חפר

"האמת שדי זנחתי את המייבש המקולקל שלי. מחוסר זמן וכוחות לחפש טכנאי טוב במחירים שיתאימו לתקציב שלי, לא התעסקתי הרבה עם הנושא ולא חיפשתי כמו שצריך. כן התעניינתי פה ושם, כן שאלתי חברים ומשפחה, אבל לא באמת עשיתי את ההחלטה והזמנתי טכנאי. לפני שבוע חזרתי מוקדם מהעבודה ושוטטתי באינטרנט במטרה להתחיל בחיפוש המפרך. הגעתי לכאן לפורטל החביב שלכם ונרשמתי, מה יכול להיות. תוך חצי שעה, כבר היו בהישג ידיי פרטים של אנשי מקצוע מאוד טובים, עם המלצות חמות. בלי מאמץ, בלי לבזבז יותר מדי זמן, פנו אליי, באו אליי, חיפשו בשבילי. שירות מעבר לכל ציפייה."

דליה טוכטרמן, אריאל

"אני ממליץ בחום להיעזר בשירותי האתר, הבחירה באיש מקצוע דרככם חסכה לי המון המון זמן יקר. בדיעבד, מבדיקה שערכתי גיליתי שבנוסף לזמן חסכתי גם בעלויות. לא יכולתי לבקש שירות טוב יותר."

ברק מלול, קריית שלום

"אמא שלי הייתה זקוקה בדחיפות לשירותי טכנאי. מכיון שהיא לא כל כך מבינה בתחום ובמחירים, בעלי התגייס לעזרתה. הבוס שלו במקום עבודתו מאוד בתוך עניין המוצרים החשמליים, הוא מבין בסדר גודל של מחירים וסייע בבדיקה. הם הגיעו לאתר הזה ומילאו טופס של פרטים. המחירים שקיבלו בעקבות הטופס והשירות המהיר העידו על עבודה מקצועית ועל אמינות ולכן הזמנו טכנאי שהכרנו את שירותיו דרך האתר. בחרנו נכון, שירות מצטיין ומחיר משתלם, תודה לכם צוות יקר."

עדנה ברקוביץ', בית שאן

"חברה של אשתי הציעה לי להיכנס לאתר ולהתרשם משירותיו. התקלקל לנו הגז והיינו זקוקים בדחיפות לטכנאי, לכן הקשבתי לעצתה. זכינו לפניות מטכנאים מגוונים, אנשי מקצוע מאוד איכותיים. במהירות האפשרית הגיע אלינו הטכנאי ונתן לנו שירות אמין קשוב ואדיב והמחירים מעולים."

דני ראובני, הרצליה

"כמה פעמים כבר יצא לי להזמין הבייתה טכנאי שעשה עבודה מאוד רשלנית, לא מספקת ולא מקצועית ששילמתי עלייה ביוקר. לפני מספר ימים שהתקלקל לבעלי המחשב הנייד חיפשתי שירותי טכנאי באינטרנט במטרה לא לחזור על אותה טעות. הגעתי לאתר שלכם ונרשמתי, במחשבה שמחר ככל הנראה. בניגוד למה שחשבתי, חזר אליי כעבור רבע שעה בלבד איש מקצוע. המידע שקיבלנו אחרי ההרשמה לכאן מאוד סייע לי ולבעלי לבחור טכנאי, מה גם שקיבלנו מחירים מאוד נוחים. הופתענו לטובה ולשם שינוי היינו מאוד מרוצים מהשירות שקיבלנו."

מאיה אמירם, מעלה אדומים

"אנחנו גרים בישוב קטן באיזור השפלה, אזור שקט ודי מרוחק מהמון שירותים נחוצים. באחד הערבים התקלקל לנו המחשב של הילדים, כל המשחקים, כל העבודות, כל העיסוק שלהם. ידוע לכולם שהמחשב תופס חלק מאוד גדול בעולמם של הילדים שלנו ולכן הייתי זקוק באופן מיידי לשירותיו של טכנאי. לא היה לנו אינטרנט בגלל התקלה אז מי שחיפש עבורנו הוא למעשה חבר של המשפחה, בדיעבד הוא סיפר שהטכנאי הגיע דרך האתר שלכם. הופתעתי מאוד שכבר באותו הערב הטכנאי יצר איתי קשר והראה נכונות להגיע תוך כמה שעות. בנוסף לזמינות המפתיעה קיבלנו שירות מאוד איכותי, טכנאי סבלני ואמין שהמשכנו להשתמש בשירותיו."

יעקוב הלוי, בית חשמונאי

"בדרך כלל מחלק הכי קטן של המחשב הטכנאים עושים סיפור גדול, סיבה לחגיגת מחירים. מאסתי במחירים ובטכנאים שעושים עבודה לא טובה ולא אמינה. נכנסתי אל האתר הזה וקיוויתי למצוא איש מקצוע כמו שצריך להיות איש מקצוע, מחירים טובים, עבודה טובה, זמינות. אכן קיבלתי מה שחיפשתי איש מחשבים מאוד קשוב ומקצועי."

אמנון ירושלמי, אשקלון

"הוצאתי הון תועפות על המחשב החדש שקניתי ואחרי כמה חודשים משהו בו השתבש. חברה שלי המליצה לי על האתר הזה ואחרי שנרשמתי קיבלתי המון פרטים מאנשי מקצוע. בדקתי את המחירים ובחרתי באחד הטכנאים שהגיע אליי הבייתה מאוד מהר. הסתבר לי שהמחשב שקניתי לא הותקן ולא הורכב כמו שצריך וכל מערכת ההפעלה שלו הייתה לקויה לחלוטין. פעולה שהייתה יכולה לעלות לי ביוקר. הטכנאי הנחמד נתן לי מענה מיידי ופתר לי את הבעיה במחיר מאוד מתאים לזמן העבודה ולתקלה. מאוד ממליצה להתעניין בשירותי טכנאים דרך האתר, שירות מאוד אמין."

ענת יחיאל, צור יגאל

"כשנרשמתי לאתר לא ציפיתי הרבה, כל טכנאי שאתקל בו עלול לעשות עבודה שרלטנית ולקחת מחירי עתק על כלום. הידע שהאתר אפשר לי להתרשם ממנו הועיל לי מאוד בבחירה וגילה לי מגוון מאוד גדול של טכנאים מומלצים. הזמנתי טכנאי לביתי וקיבלתי פתרון איכותי ומחיר מצויין. הופתעתי, תודה גדולה."

מיכאל אפונין, באר שבע

"בכל תקלה שהייתה לי במחשב, לקחתי מספר טלפון מאחד המגנטים על המקרר ופניתי אל הראשון שהיה זמין להגיע. לפני בערך חודש חבר שלי סיפר לי שנרשם אצלכם וקיבל אחלה שירות. היה לי כמה בעיות במחשב של הבית והחלטתי להירשם גם אני לאתר. הטכנאי הגיע יחסית מאוד מהר, הראה לי מה החלק שתקול ולמחרת חזר אליי עם חלק חדש, התקין והרכיב. המחיר שגבה לא היה יקר יותר מהחלק עצמו, הטכנאי היה אמין ולא לקח מחירי עתק על החלפת חלק פשוט, כמו שסביר להניח היה קורה אם לא הייתי פונה לאתר. באמת אחלה שירות, תודה לחבר שהמליץ ותודה לכם על האדיבות. "

תומר ששון, יהוד

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904